Pirkimas, pristatymas
Kaip tai vyksta, rasi čia.


Džiaugiamės būti tarp Stipriausių Lietuvoje


Kokybė

Kodėl verta pirkti baldus čia? Nes ši elektroninė parduotuvė yra tarpinė stotelė. Čia matysite baldus, kurie tuojau bus išvežti į parduotuves, bet vis dar yra sandėlyje. Paskaičiavome, jog kaina yra maždaug 45 procentais mažesnė, nei įprastoje baldų parduotuvėje. Nepasidalinti tokia naujiena su Jumis, turbūt būtų nuodėmė, ar ne?!

Kiekviena prekė, esanti Parduotuvėje, yra visiškai nauja ir atitinkanti pateiktą nuotrauką. Baldai gaminami Vokietijoje ir vežami tiesiai iš ten. Baldai nepatenka į tarpininkų rankas, todėl kaina visada bus prieinama kiekvienam.

Mūsų asortimentą sudaro: minkšti kampai, lovos, sofos-lovos, foteliai, komplektai ir t.t.

Baldus visada atsiimsite supakuotus.

  • Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims, bei baldiniui audiniui. 
  • Kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima.


Kaip išsirinkti?

Visų pirma pradėkite nuo baldo formos. Kelios abėcėlės raidės atitinka baldų formos konstrukciją, pvz.: L, U, I ir t.t. Atkreipkite dėmesį, jog nuotraukoje matote tik baldo dizainą, o spalvą ir formą renkatės pasirinkimų languose. Aprašyme visada rasite trumpą baldo apibūdinimą. Baldas padarytas iš medžiagos nurodytos aprašyme, o ne to, ką matote nuotraukoje.

DĖMESIO: www.tikbaldai.lt neatsako už baldo spalvos neatitikimą, jei gauto baldo spalva nežymiai skiriasi dėl ekranų skiriamosios gebos skirtumų, asmeninės nuomonės ar apšvietimo. 


Pirkimas

Kaip įsigyti patinkantį baldą? Tai visai paprasta. Išsirinkite jį kataloge ir užpildykite pirkimo formą.  Jums nereikės apmokėti visos sumos, nes apmokėjimas įvyks, kai atsiimsite savo baldus. Norint patvirtinti savo užsakymą, reikia sumokėti pardavėjo nustatytą avansą. Tam tikrais atvejais avanso suma gali būti didesnė arba mažesnė. Tai priklauso nuo baldo gamintojo ir kilmės šalies. Avanso sumos dydį koreguoja pardavėjas. Avansas bus laikomas garantija, jog klientas tikrai pirks užsakytą prekę.


Užsisakant baldą, galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą. O baigus pildyti pirkimo formą, gausite automatinį pranešimą su rekvizitais apmokėjimui bei Jūsų užsakymo informacija (formos duomenys turi būti tikslūs). Atsiskaityti galima grynaisiais pristatymo metu, pavedimu ar kita elektronine forma. 

Pristatymas/atsiėmimas

Kadangi baldai gaminami Vokietijoje, gali tekti palaukti iki dviejų savaičių, kol baldas pasieks Lietuvą.

Pirkimo formoje reikia pasirinkti pristatymo būdą: atsiimti pačiam arba pristatymas į namus. Pristatymo  į namus kaina priklauso nuo Jūsų gyvenamosios vietos. O pasirinkus atsiėmimą pačiam, galėsite atsiimti savo baldus sandėlyje Šiauliuose.

Kai tik prekė pasiekia Lietuvą, klientas iškart apie tai informuojamas ir jau gali planuoti tolesnius veiksmus.

Jei dėl kokių priežasčių, baldų negalite atsiimti iškart, apie tai informuokite ir mes juos nemokamai pasaugosime iki Jūs atvyksite.

Baldai pristatomi prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką


Kiekvieną baldą galima įsigyti lizingu0


Visos teisės saugomos. Sukurta AramCorp

 .